ProjektUž v starovekom grécku polis tvoril jednotný polyfunkčný celok, predstavoval prototyp súdržnosti a integrácie.

Projekt Apollis na Prievozskej ulici č. 10 prináša mestské bývanie v širšom centre hlavného mesta pre všetkých tých, ktorí chcú mať do práce na skok aj pre tých, ktorí chcú naštartovať svoje bývanie a podnikanie na tepne mestského diania.

Apollis má výhodnú polohu vzhľadom na blízkosť biznis centier, zastávok MHD, napojenia na silný dopravný ťah a dostupnosť občianskeho vybavenia - obchody, školy, škôlky, kúpalisko - všetko v dochádzkovej vzdialenosti 5 minút peši.


Predpokladaný začiatok výstavby: 07/2015

Predpokladané ukončenie výstavby: 12/2016Moderný a svieži dizajn bývania navrhnutý renomovaným architektom zabezpečí štýl a pohodlie vášho bývania aj podnikania. Fasáda bytového domu odzrkadľuje pohyb, život a dynamiku mestského bývania.

Rekonštrukciou objektu na Prievozskej ulici vznikne 80 účelovo dispozične riešených bytových jednotiek s 2 a 3-izbovými bytmi a apartmánmi na piatich nadzemných podlažiach, ktoré doplnia aj 2 priestory pre obchod a služby na 1. NP.Interiéry sa vyznačujú jasnou dispozíciou a moderným dizajnom. Byty sú dokončené v štandarde (kuchynská linka vrátane spotrebičov, šatníkové skrine, sanita, obklady, podlahy, dvere). Klienti majú možnosť vybrať si farebné prevedenie štandardu kuchynskej linky, šatníkových skríň a podláh. Väčšina bytových jednotiek má balkóny. Ku každému bytu prislúcha pivničná kobka.

Bezproblémové parkovanie zabezpečia vonkajšie a garážové parkovacie státia.

Developer

Apollis je už štvrtým projektom malometrážnych bytov developera. Každý z nich bol v priebehu jedného roka vypredaný. Tento projekt bude ďalšou príležitosťou odovzdať klientom kľúče k ich vysnívanému bývaniu a podnikaniu.